ikoktejl

  • Vydávání magazínu Oceán bylo ukončeno

Akce a zájezdy

Kalendář OceánuJste zvědaví, co za zajímavé akce se koná? V našem kalendáři najdete tipy na expedice, zájezdy, školení i události plné zábavy. Můžete nám navíc poslat další! Pokračujte zde...

Bazar

Bazar OceánuMáte potápěčské vybavení, které už nepotřebujete? Případně sháníte levněji nějaký starší, již používaný kus? V našem chystaném bazaru budete mít už brzy možnost!

Klub magazínu Oceán

Klub magazínu OceánPořád váháte s předplatným? Každý předplatitel se automaticky stává členem Klubu magazínu Oceán, což ho opravňuje k využívání slev u našich partnerů. Více zde...

Fotosoutěž Jesenský rak 2013 - výsledky

24.8.2013 proběhl v lomu v Jesenným 13 ročník fotosoutěže Jesenský rak. Změna termínu ze září na srpen soutěži prospěla GP-Vorackova Kopírovatminimálně počasím, ale i viditelností, alespoň částečně:-). A jak soutěž dopadla?

Co nového u MARES?

416182 prestige 12s

MARES PRESTIGE 12S (nebo SheDives) + OCTOPUS
Cena: 6 700 Kč
Set automatiky do studené vody za bezkonkurenční cenu. První stupeň MR12S DIN je o 15 mm kratší a INT verze je o 5 mm kratší nežli byla provedení předchozí. Výsledkem této změny je větší svoboda pohybu potápěče a ochrana jeho hlavy při potápění. Druhé stupně Prestige jsou vyrobeny z vysokopevnostího technopolymeru a opatřeny patentovanými systémy VAD a Mesh Grid, které poskytují stabilní a přirozené dýchání. Měkký kryt vzduchové sprchy se snadno ovládá i v rukavicích. Dodává se s superflex hadicemi. Prestige 12S je velmi vydařený také po stránce designu, pro dámy lze objednat verzi SheDives.
www.mares.com

PowerPlana

MARES POWER PLANA
Cena: 3 890 Kč
Zbrusu nové ploutve Power Plana jsou ideální ploutve pro technické potápěče. Vyrobeno z téměř čistého přírodního kaučuku, tato vysoce výkonná ploutev je ideální pro všechny druhy kopů. Vysoká hustota materiálu zaručuje negativní vztlak ploutve, který je často požadován při potápění v suchém obleku a křídlem s ocelovým backplate. Patentovaný bungee strap je nejlepším řešením jak pro komfort během ponoru, tak při nazouvání a zouvání. Mares gumové ploutve mají ergonomický tvar kapsy pro nohu.
www.mares.com

wwwmarescom

www.mares.com

Webové stránky firmy MARES jsou nyní v českém jazyce.  Navštivte tyto stránky a zjistěte co je nového. Například otestujte zdarma nové ploutve POWER PLANA nebo křídlo HYBRID PRO TEC a mnohem více… 

ŠTRBSKÉ PLESO ZARŮSTÁ ŘASAMI

Převzato: Novinky.cz

Návštěvníci Vysokých Tater si v těchto dnech všimli, že Štrbské pleso je zakalené – zarůstá řasami a sinicemi. „Nikdy jsem neviděla, že by bylo tak zelené,“ diví se turistka z Bratislavy. Problém už řeší odborníci, ale zatím jen tápou.

tatry

Nový vrak v mexickém zálivu u pobřeží Alabamy

Převzato z www.adrex.com / David Matuška

Mexický záliv nedaleko floridsko-alabamské hranice má od června letošního roku novou potápěčskou atrakci, v podobě uměle potopené ocelové nákladní lodě M.V. Youkamu, přejmenované před potopením na Lulu. 82 metrů dlouhý a 12 metrů široký vrak leží přibližně 20 mil od pobřeží Alabamy v příjemné nitroxové hloubce 35 metrů.

Lulu

Lulu (M.V. Yokamu) - nový vrak v mexickém zálivu u pobřeží Alabamy (USA)

Loď byla před poslední cestou na dno moře kompletně odstrojena a přizpůsobena potápěčské turistice. Proplouvat tak můžete otevřeným 60 metrů dlouhým nákladovým prostorem nebo čtyřpatrovou nástavbou na zádi, se spoustou míst pro pohodlnou a bezpečnou penetraci. Potopením Lulu pokračuje projekt Gulfshores.com, který si od nových podvodních atrakcí slibuje přilákání příznivců aktivní dovolené a podporu turistického ruchu v této oblasti.

Video z potopení na http://www.youtube.com/watch?v=WJjdc9ZdiJI

Vrak Lulu je zařazený v katalogu potápěčských lokalit na www.adrex.com...

poslední mesíc listopad 2017 příští mesíc
Po Út St Čt So Ne
week 44 1 2 3 4 5
week 45 6 7 8 9 10 11 12
week 46 13 14 15 16 17 18 19
week 47 20 21 22 23 24 25 26
week 48 27 28 29 30
Žádné události

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group