ikoktejl

  • Vydávání magazínu Oceán bylo ukončeno

Akce a zájezdy

Kalendář OceánuJste zvědaví, co za zajímavé akce se koná? V našem kalendáři najdete tipy na expedice, zájezdy, školení i události plné zábavy. Můžete nám navíc poslat další! Pokračujte zde...

Bazar

Bazar OceánuMáte potápěčské vybavení, které už nepotřebujete? Případně sháníte levněji nějaký starší, již používaný kus? V našem chystaném bazaru budete mít už brzy možnost!

Klub magazínu Oceán

Klub magazínu OceánPořád váháte s předplatným? Každý předplatitel se automaticky stává členem Klubu magazínu Oceán, což ho opravňuje k využívání slev u našich partnerů. Více zde...

SVĚT TICHA 2013 - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

zakynthos 2013 1Skončil další ročník fotosoutěže SVĚT TICHA a máme tady výsledky. Poslali jste spoustu krásných fotek a jsem rád, že jsem to nebyl já, kdo by rozhodoval. V tomto roce jsme vyzkoušeli trochu jiný model, vítěze jste určili vy, čtenáři, hlasováním na našich webových stránkách www.iocean.cz. A tady jsou výsledky.

JIŽNÍ SÚDÁN NA LODI DON QUESTO

Text: Alena Talafusová, Foto: Pavel Bohoněk

napoleonPotápění v nejjižnějších vodách Súdánu je spojeno s lodí Don Questo, která jediná jezdí k hranicím s Eritreou. Nabízí dva nádherné zážitky: panenské potápění a kvalitní kuchyň. Dva důležité faktory potápěčské dovolené. Svérázný kapitán a majitel lodi Ital Lorenzo Segalini brázdí súdánské Rudé moře už třináct let a jako první prozkoumal i oblast nejjižnější části súdánského moře, tedy oblast mezi přístavem Suákin a hranicemi s Eritreou.

SASANKY 2

cnidopus japonicus...tak máme tady další pokračování fotoseriálu sasanek.

MARTINA BALZAROVÁ - POZVÁNKA NA VÝSTAVU

pozvankaPodmořská setkávání.
Autorská výstavní kolekce podmořských fotografií pořízených většinou v Egyptě, Vietnamu a Indonésii, kde se vyskytují rozsáhlé korálové útesy. Tyto „ostrůvky života“ jsou plné rozmanitých živočichů, ale většina těchto tvorů je nepozornému divákovi dobře skryta. Na velkých snímcích tak máte příležitost prohlédnout si živočichy, kteří jsou ve skutečnosti velcí jen několik málo milimetrů a při potápění nebo šnorchlování je většinou snadno přehlídneme. Pojďte nahlédnout do tohoto kouzelného světa a poodhalit skrytá tajemství tamějších obyvatel.

poslední mesíc listopad 2017 příští mesíc
Po Út St Čt So Ne
week 44 1 2 3 4 5
week 45 6 7 8 9 10 11 12
week 46 13 14 15 16 17 18 19
week 47 20 21 22 23 24 25 26
week 48 27 28 29 30
Žádné události

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group