ikoktejl

  • Vychází nový Special

    Objevte s námi Kanárské ostrovy v dalším vydání oblíbeného Koktejlu Special. Vychází 2. května!

Jak se vaří u sousedů

Na německou kuchyni se u nás sice kouká trochu spatra, ale když k severním sousedům zajedete, zjistíte, že není důvod ohrnovat nos. Nabízí totiž nejen řadu kulinárních zážitků, ale v mnoha ohledech je hodně podobná té naší.

Chuťovky nejen pro horaly

Švýcarská kuchyně vychází z darů této krásné hornaté země. Není příliš rafinovaná, nehraje si s kořením, zato má k dispozici jedinečné ingredience, ze kterých se dá vyčarovat spousta chutných jídel.

napsala Michaela Vaňková

Brynza s ovčáky

Když jsem se vydala na slovenský Liptov, nejenže jsem se koupala v Tatralandii a na Liptovské Maře, absolvovala túry po horách i dolinách, ale zároveň jsem podnikla kulinární pouť za slovenskými specialitami.

napsala Michaela Vaňková s použitím receptů ze Slovenské kuchařky Františka Kotrby

TAJNOSTI ŘECKÉ KUCHYNĚ

Řecká kuchyně je poznamenaná středomořskými i orientálními vlivy a pestrost jídelních lístků je v této zemi až neuvěřitelná. Tajnosti kuchyně

napsala a vyfotografovala Karin Stružková

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group