ikoktejl

  • Vychází Koktejl Special Léto

    Na stáncích od 28. června.

Chuťovky nejen pro horaly

Švýcarská kuchyně vychází z darů této krásné hornaté země. Není příliš rafinovaná, nehraje si s kořením, zato má k dispozici jedinečné ingredience, ze kterých se dá vyčarovat spousta chutných jídel.

napsala Michaela Vaňková

Brynza s ovčáky

Když jsem se vydala na slovenský Liptov, nejenže jsem se koupala v Tatralandii a na Liptovské Maře, absolvovala túry po horách i dolinách, ale zároveň jsem podnikla kulinární pouť za slovenskými specialitami.

napsala Michaela Vaňková s použitím receptů ze Slovenské kuchařky Františka Kotrby

TAJNOSTI ŘECKÉ KUCHYNĚ

Řecká kuchyně je poznamenaná středomořskými i orientálními vlivy a pestrost jídelních lístků je v této zemi až neuvěřitelná. Tajnosti kuchyně

napsala a vyfotografovala Karin Stružková

Víno

Málokterý návštěvník Chorvatska odolá a nedá si při prázdninovém pobytu v této oblíbené zemi nějaké víno. Většinou něco červeného či bílého přímo ze sudu, stočeného do kanystru či pet láhve za symbolickou cenu. napsal Libor Ševčík
(autor je editor magazínu IN Hospodářských novin)

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group