ikoktejl

  • Vychází Koktejl Special Švácarsko

    Na stáncích od 2. dubna.

Brynza s ovčáky

Když jsem se vydala na slovenský Liptov, nejenže jsem se koupala v Tatralandii a na Liptovské Maře, absolvovala túry po horách i dolinách, ale zároveň jsem podnikla kulinární pouť za slovenskými specialitami.

napsala Michaela Vaňková s použitím receptů ze Slovenské kuchařky Františka Kotrby

TAJNOSTI ŘECKÉ KUCHYNĚ

Řecká kuchyně je poznamenaná středomořskými i orientálními vlivy a pestrost jídelních lístků je v této zemi až neuvěřitelná. Tajnosti kuchyně

napsala a vyfotografovala Karin Stružková

Víno

Málokterý návštěvník Chorvatska odolá a nedá si při prázdninovém pobytu v této oblíbené zemi nějaké víno. Většinou něco červeného či bílého přímo ze sudu, stočeného do kanystru či pet láhve za symbolickou cenu. napsal Libor Ševčík
(autor je editor magazínu IN Hospodářských novin)

Na trupici na vyhlášené úhoře

Jako každá země i Chorvatsko má svá místa, kde najdete vyhlášené kulinářské speciality, nejčastěji dary moře.

Ryby a jastozi!

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group