ikoktejl

  • Vychází Koktejl Special Léto

    Na stáncích od 28. června.

Ráj na dosah

Exotiku s koupáním a sluněním na pláži uprostřed tropické přírody si můžete užít i v německém Braniborsku nedaleko Berlína. Největší evropský aquapark Tropical Islands je otevřený celoročně čtyřiadvacet hodin denně, bez ohledu na počasí.

Piráti z kostek

Jízda na horské dráze, závody ve formuli, plavba v pirátské lodi s vodními děly, volný pád v kanoi z vodopádu, výhled z padesátimetrové točící se věže… To je jen část atrakcí, které nabízí obří zábavní park Legoland.

Tři oříšky z Moritzburgu

Mnozí návštěvníci obdivují velkolepost Drážďan, ale už málokdo zavítá do míst, která si pro svoji kratochvíli postavili vládci nedaleko města. Jedním z nejoblíbenějších míst výletů, kam obyvatelé Drážďan jezdí trávit víkendy, je zámek Moritzburg, kde se točila nejoblíbenější česká Popelka.

Hamburk nejen hříšný

Žádný jiný evropský přístav – ani Marseille, Rotterdam či Neapol – si lidé tolik nespojovali s vykřičenou čtvrtí jako Hamburk a Sankt Pauli, přesněji řečeno Hamburk a Reeperbahn, tepnu St. Pauli. Do roku 1989 drtivá většina mužů od dvanácti let výše snila v tehdejším Československu o tom, že je osud někdy zanese právě sem…

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group