ikoktejl

  • Vychází Koktejl Special Léto v ČR

    Na stáncích od 2. července

Dobrodružství na pltích

napsal Martin Janoška, vyfotografoval Jiří Rudolský

Po staletí se po slovenských řekách plavily vory s rozličným zbožím. Kdysi tvrdé a mnohdy nebezpečné řemeslo předků dnes umožňuje „nevodákům“ zažít překrásný pocit splouvání říčních peřejí a přitom pozorovat okolní svět.

Santorin Mykonos

Ostrov Santorin má miliony obdivovatelů, ale jednoho velkého rivala. napsala Karin Stružková, vyfotografoval Jiří PáleníčekTím je další kykladský ostrov – Mykonos. Oba ostrovy spolu soutěží ve „světoznámosti“, architektonické čistotě, počtu návštěvníků, malebnosti a konec konců i co se týče cen.

Z kozích stezek na panenské pláže

Do Chorvatska se nemusí jezdit jen s cílem lehnout si na pláže. Zdejší ostrovy nabízejí jedinečnou příležitost využít čas i pro poznávání unikátní přírody a pobřeží v sedle kola (nebo i na koloběžce).

napsal Zdeněk Kukal

POBŘEŽÍ PLNÉ PŘEKVAPENÍ

napsala Vendula Presserová
Portugalci se podobají Španělům. Jsou výbušní a tančí s kastanětami. Algarve je pěkná snobárna, protože si tam kupují vily prezidenti a celebrity. Jídlo asi taky nic moc. OMYL, OMYL, OMYL!!!

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group