ikoktejl

  • Vychází Koktejl Special Léto

    Na stáncích od 28. června.

Z kozích stezek na panenské pláže

Do Chorvatska se nemusí jezdit jen s cílem lehnout si na pláže. Zdejší ostrovy nabízejí jedinečnou příležitost využít čas i pro poznávání unikátní přírody a pobřeží v sedle kola (nebo i na koloběžce).

napsal Zdeněk Kukal

POBŘEŽÍ PLNÉ PŘEKVAPENÍ

napsala Vendula Presserová
Portugalci se podobají Španělům. Jsou výbušní a tančí s kastanětami. Algarve je pěkná snobárna, protože si tam kupují vily prezidenti a celebrity. Jídlo asi taky nic moc. OMYL, OMYL, OMYL!!!

Za vůní medoviny

Zimní dny, kdy je mráz, až praští, po sněhu však ani památky. Rozhodnutí, kam vyrazit, dá trochu přemlouvání. Nakonec sedíte v lokálce, která se kodrcá ospalým krajem, a to směrem na Kouřim.

napsal a vyfotografoval Tomáš Kubeš

Láska běžkařů

Vysočina je tradičním rájem českých běžkařů. Nabízí se tu tolik různorodých tras, že si snadno vybere každý, od začátečníků a rodin s dětmi až po zdatné a trénované sportovce. Terén je všude mírný a stopy vždy perfektní.

napsal a vyfotografoval Arnošt Dubský

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group