ikoktejl

  • Vychází Koktejl Special Léto

    Na stáncích od 28. června.

KDE JE NAUČIT LYŽOVAT

Česká střediska zimních sportů se během posledních let modernizují po vzoru našich vyspělejších sousedů. I díky tomu se u nás dá strávit pěkná zimní rodinná dovolená. Naučit ratolesti lyžovat, zbavit je strachu z vleku a večer je ještě zabavit, to už nemusí ležet jen na vašich bedrech.

napsala Hana Kožová

Matterhorn nebezpečná kráska

Ve Walliských Alpách, na italsko-švýcarských hranicích jihozápadně od horského městečka Zermatt, se nachází Matterhorn, známý také jako Mont Cervin nebo Monte Cervino. Je okouzlující, fotogenický a svým vzhledem alpské krásky přitahuje turisty i horolezce.

napsala a vyfotografovala Michaela Loudová

VÝŠLAP NA ROZEKLANÉHO FEŠÁKA

Mám pocit, že se mi ten vodopád řítí přes hlavu. Natáhnu ruku a dotknu se chladného potoka, který padá hluboko pode mne. Křečovitě se držím kovového žebříku a kochám se jednou z nejkrásnějších soutěsek na Slovensku – jsou to Horné diery, skalnaté údolí, které lze zdolat jedině s pomocí soustavy žebříků a kovových mostků.

napsala a vyfotografovala Jana Nevěčná

ZEUS BEZ LANOVKY

Olympská riviéra vyzývá k putování plnému zážitků, obrazů, barev a božské aury, která se snáší z vrcholků mytického Olympu k rajským pobřežím.

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group