ikoktejl

  • Od 31.8.2018 na stáncích

    100 stran o aktivním životě se psy.

Předplaťte si

psisporty-predplatnePředplatné Psích sportů nikdy nebylo jednodušší. Můžete je objednat i jako vánoční nebo narozeninový dárek. Předplatitelé dostávají Psí sporty o den dřív...

Kde nás koupíte?

psisporty-kdekoupitNevíte, kde časopis Psí sporty koupit? Nahlédněte do našeho seznamu prodejen! A pokud víte o nějaké další, neváhejte a dejte nám vědět, zařadíme ji do seznamu.

Archiv vydání

psisporty-archivtMinuli jste nějaké číslo? V našem neustále se doplňujícím archivu jej možná najdete. A pravidelně se vracející čtenář jich bude objevovat stále více a více.

NEBEZPEČNÁ RYCHLOST

Současný chov dostihových greyhoundů v České republice postupně opouští původní „chov typu krása a výkon“ a stále více inklinuje k používání irských či amerických importů dostihových zvířat.

Soustředěnost a chůze u nohy

Chůze u nohy je jakousi bránou k poslušnosti, rozhodčí si podle ní často udělá obrázek o daném psu a celkové poslušnosti.

Vystavení a vyštěkání

Je to vlastně vstupní brána do obrany. Všímavý divák už zajisté zjistil, že jakmile pes na veřejné akci zkazí průzkum terénu (obíhání maket) a následné vystavení s vyštěkáním, velmi často se stává, že i v ostatních cvicích obrany je pes mimo a mnohdy pokazí i jinak čisté a jistě prováděné cviky.

JITKA NOVOTNÁ PSA DO SKŘÍNĚ NEZAVŘU

Jitka Novotná bydlí na jednom pražském sídlišti. Při venčení smečky ji obklopují čtyři psi, každý úplně jiný. Jejich laxní pohyb „navolno“ připomíná spíše smečku patřící nějakému houmlesákovi.

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group