ikoktejl

Předplaťte si

psisporty-predplatnePředplatné Psích sportů nikdy nebylo jednodušší. Můžete je objednat i jako vánoční nebo narozeninový dárek. Předplatitelé dostávají Psí sporty o den dřív...

Kde nás koupíte?

psisporty-kdekoupitNevíte, kde časopis Psí sporty koupit? Nahlédněte do našeho seznamu prodejen! A pokud víte o nějaké další, neváhejte a dejte nám vědět, zařadíme ji do seznamu.

Archiv vydání

psisporty-archivtMinuli jste nějaké číslo? V našem neustále se doplňujícím archivu jej možná najdete. A pravidelně se vracející čtenář jich bude objevovat stále více a více.

JITKA NOVOTNÁ PSA DO SKŘÍNĚ NEZAVŘU

Jitka Novotná bydlí na jednom pražském sídlišti. Při venčení smečky ji obklopují čtyři psi, každý úplně jiný. Jejich laxní pohyb „navolno“ připomíná spíše smečku patřící nějakému houmlesákovi.

Beauceron neboli Červená punčoška

Hrdý a samostatný jako pravý šlechtic, energický a pracovitý jako vesničan.

ZKOUŠKA SÍLY OČNÍHO KONTAKTU

Rád bych představil některé názory dvou profesionálů, ovčáků z kolébky soutěží v pasení ovcí. S panem Lloydem jsem se seznámil na jeho farmě přímo v srdci hornatého Walesu. Roba Golighera ze Severního Irska jsem poznal v loňském roce, posuzoval trialy v soutěžích v pasení ovcí v Koclířově.

ODLOŽENÍ VE SKUPINĚ

Na pokyn stevarda nastoupí nejméně tři, nejvíce šest psovodů se psy. Jdou v řadě na stevardem označené místo. Na stevardův pokyn zůstane jeden psovod za druhým stát na určeném místě, vždy ve vzdálenosti 3 m od dalšího psa.

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group