ikoktejl

Předplaťte si

psisporty-predplatnePředplatné Psích sportů nikdy nebylo jednodušší. Můžete je objednat i jako vánoční nebo narozeninový dárek. Předplatitelé dostávají Psí sporty o den dřív...

Kde nás koupíte?

psisporty-kdekoupitNevíte, kde časopis Psí sporty koupit? Nahlédněte do našeho seznamu prodejen! A pokud víte o nějaké další, neváhejte a dejte nám vědět, zařadíme ji do seznamu.

Archiv vydání

psisporty-archivtMinuli jste nějaké číslo? V našem neustále se doplňujícím archivu jej možná najdete. A pravidelně se vracející čtenář jich bude objevovat stále více a více.

„Suché“ extrémy

Za všechno může anglický termín dryland (= suchá země, přesněji řečeno slůvko, kterým se v musherské hantýrce označují závody psích spřežení v době, kdy není sníh − tedy mushing nikoliv na saních, nýbrž na tréninkových kárách.

Radek Havrda – vítěz Trophée Grand Odyssée

Jak byste v krátkosti shrnul poslední zimní sezonu? Hrůza. To, co nám rozmary počasí letošní zimy připravily, se jinak ani popsat nedá.

Foto dvouměsíce 3-07

Český flyball a jeho zmrtvýchvstání

První vzpomínku na „osobní setkání“ s flyballovým boxem mám patrně z roku 1997. V Lounech se dlouhá léta pravidelně koná letní výcvikový tábor agility a při něm i závody agility, na které jsem tenkrát se svou fenkou bígla Harriet vyrazila.

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group