ikoktejl

  • Od 28.12.2018 na stáncích

    100 stran o aktivním životě se psy.

Předplaťte si

psisporty-predplatnePředplatné Psích sportů nikdy nebylo jednodušší. Můžete je objednat i jako vánoční nebo narozeninový dárek. Předplatitelé dostávají Psí sporty o den dřív...

Kde nás koupíte?

psisporty-kdekoupitNevíte, kde časopis Psí sporty koupit? Nahlédněte do našeho seznamu prodejen! A pokud víte o nějaké další, neváhejte a dejte nám vědět, zařadíme ji do seznamu.

Archiv vydání

psisporty-archivtMinuli jste nějaké číslo? V našem neustále se doplňujícím archivu jej možná najdete. A pravidelně se vracející čtenář jich bude objevovat stále více a více.

Flyball není flíbal

Název sportu FLYBALL se vyslovuje „flajbol“, a pochází z anglického fly=létat, ball=míček, ačkoliv mezi českými pejskaři můžete někdy zaslechnout i nesprávnou podobu tohoto slova – flíbal.

ANUŠKA

Anuška za svůj život složila 15 zkoušek z výkonu a je zapsána do Pelhřimovské knihy rekordů jako „nejvzdělanější irský vlkodav“.

Editorial 1-07

Začínáme s dostihy

Tímto seriálem bych ráda poskytla základní informace těm, kteří se chystají v dohledné době stát součástí party dostihových nadšenců.

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group