ikoktejl

Do 30 minut
Tag: Do 30 minut Nalezeno 6 výsledků.
Tag: Do 30 minut Řazení

Mofongo

Mofongo

Mofongo je jedním z nejoblíbenějších jídel připravených z „plátanos de cocinar“ na ostrově Portoriku.

Číst dál...

Půlnoční nudle Tošikoši soba

Půlnoční nudle Tošikoši soba

Zkuste si uvařit japonské sváteční nudle, které podle tradice pojí starý a nový rok a zároveň symbolizují hladký přechod mezi nimi.

Číst dál...

Indické bramborové kari (Bateta nu Shaak)

Indické bramborové kari (Bateta nu Shaak)

Brambory vařené spolu s rajčaty v kořeněné omáčce jsou typické pro indický stát Gudžarát.

Číst dál...

Chilli Crab

Chilli Crab

Singapurská specialita pro milovníky ostrých chutí. Sehnat kraba by dnes neměl být v České republice problém. Dobrou chuť!

Číst dál...

Papa a la Huancaína

Papa a la Huancaína

Město Huancayo má téměř 400 tisíc obyvatel a leží v nadmořské výšce 3259 metrů nad mořem. Studený pokrm, kterému dalo město jméno, je však oblíbený po celé zemi. Zkuste ho také!

Číst dál...

Ceviche

Ceviche

Ceviche (vyslovuje se seviče) je pokrm z ryb, oblíbený v přímořských oblastech latinské Ameriky. Připravuje se ze syrového rybího masa. Jedná se o peruánské národní jídlo, které má dokonce svůj svátek. Den ceviche se v Peru slaví 28. června. Existuje mnoho variant, pro vás jsme vybrali jednu z těch jednodušších.

Číst dál...

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group