ikoktejl

Veronika Zemanová
Tag: Veronika Zemanová Nalezeno 2 výsledků.
Tag: Veronika Zemanová Řazení

Trochu divná pochoutka

Trochu divná pochoutka
Má nepravidelně kulatý tvar, povrch posetý bradavicemi a chuť se zemitým nádechem. Prasnice po něm jdou jako divé, protože jeho vůně údajně připomíná pach pohlavních orgánů prasete.

Číst dál...

Kaviár, vzácnější než zlato

Kaviár, vzácnější než zlato
Napsala Veronika Zemanová Dvoupodlažní nóbl byt někde na Manhattanu. Oslava nového roku. Elegantně oblečení hosté si povídají, decentně upíjejí ze svých skleniček a přikusují drobné pohoštění. Někteří se ale již delší dobu nenápadně točí kolem malého stolku. Na něm stojí velká mísa s drceným ledem a v ní menší prázdná miska. Číšník zaznamenává, že je prázdná, a tak se za chvíli vynoří z kuchyně s novou, plnou až po okraj. Hosté se rychle vrhají k misce. Bojuje se ostrými lokty a nevybíravými slovy. Co přimělo distingované osoby, aby se začaly chovat jako hulváti? Kaviár.

Číst dál...

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group