ikoktejl

Zdeňka Jeníčková
Tag: Zdeňka Jeníčková Nalezeno 2 výsledků.
Tag: Zdeňka Jeníčková Řazení

Asijští lékaři mě změnili

Asijští lékaři mě změnili
Posoudit, co se naučil při svých cestách, mohou spíše lidé kolem něj, především jeho pacienti, říká o sobě lékař Miroslav Holub. Dvacet šest let léčí pomocí akupunktury a hojně využívá i dalších poznatků, které získal hlavně v jihovýchodní Asii.

Číst dál...

JDU HLEDAT MUŽOŽROUTKY, PROZRADIL ZÁHADOLOG IVAN MACKERLE

JDU HLEDAT MUŽOŽROUTKY, PROZRADIL ZÁHADOLOG IVAN MACKERLE
Zeptáte-li se Ivana Mackerleho na jeho povolání, stěží dostanete jednoznačnou odpověď. Původní profesí strojní inženýr je dnes známý nejen jako publicista, ale především coby přední český záhadolog a kryptozoolog. Výzkumem podivných a neobjasněných jevů se zabývá už několik desítek let.

Číst dál...

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group