ikoktejl

Svatopluk Koupil
Tag: Svatopluk Koupil Nalezeno 1 výsledků.
Tag: Svatopluk Koupil Řazení

Sochy lidí tu zakázali

Sochy lidí tu zakázali
Zahrada u královského paláce Alcázaru ve španělské Seville je směsicí zahradních stylů a každá má svou unikátní atmosféru. Člení se na několik celků, které na sebe navazují: Je tu anglická zahrada (Jardín Inglés), ukázka přírodně krajinářského slohu anglických parků 18. století, kterou založil v roce 1909 Juan Gras, ale i zahrada básníků (Jardín de los Poetas), inspirovaná zase arabskou a římskou zahradní architekturou, se dvěma působivými vodními plochami. Další zahrada je pro změnu pozvánkou do světa islámu. Vega Inclán představuje dvacet převážně čtvercových květinových záhonů oddělených cestičkami a fontánami...

Číst dál...

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group