ikoktejl

Dagmar Cestrová
Tag: Dagmar Cestrová Nalezeno 1 výsledků.
Tag: Dagmar Cestrová Řazení

Jako by přilétlo UFO aneb cestování trochu jinak

Jako by přilétlo UFO aneb cestování trochu jinak
Ptala se Dagmar Cestrová, fotografie archiv Tomáše Špačka Budil možná větší zájem, než kdyby tam přistálo UFO. Lidé se sbíhali, osahávali motorku a kroutili nechápavě hlavou. „Ani jsem se jim nedivil. Nevím, kolik takových motocyklů jezdí v Latinské Americe. Sám jsem potkal při první expedici jen dva motorkáře, a to byli cizinci. Místní jezdí jen na takových kozích měchách, a to ještě spíše výjimečně,“ říká Tomáš Špaček, fanda do motorek BMW. Vydat se na expedici na motorce je méně pohodlné a méně bezpečné než v automobilu…

Číst dál...

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group