ikoktejl

Michael Fokt
Tag: Michael Fokt Nalezeno 4 výsledků.
Tag: Michael Fokt Řazení

Tajemství lidské kůže

Tajemství lidské kůže
Člověk či jeho předkové chodí po zemi už alespoň šest milionů let. Bylo tedy dost času na to, aby se u nás vyvinuly nejrůznější odstíny barvy pleti. Během evoluce jsme patrně opsali pomyslný kruh od bledé pokožky přes tmavší barvy zase zpět.

Číst dál...

Když svět zešedne

Když svět zešedne
Šedý zákal – postupné zakalování oční čočky, postrach hlavně starých lidí. Ale i zvířat.

Číst dál...

Vidí i přístroje

Vidí i přístroje
Vnímání okolního světa není jen výsadou živých organismů. Stejně různorodé obrazy okolí si vytvářejí i nesčetné stroje a přístroje.

Číst dál...

Svět pokaždé jinak

Svět pokaždé jinak
Svět některých tvorů tak hýří pro nás neviditelnými barvami nebo se od našeho liší natolik, že by to překvapilo i tvůrce vědeckofantastických filmů odehrávajících se na jiných planetách.

Číst dál...

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group