ikoktejl

Topí Pigula
Tag: Topí Pigula Nalezeno 2 výsledků.
Tag: Topí Pigula Řazení

Svět ohně

Svět ohně
Pořekadlo o dobrém sluhovi,ale zlém pánu je možné aplikovatna kterýkoli ze živlů. Oheň hřeje v zimě,ale jakmile je ho moc...Napsal Topí Pigula

Číst dál...

kdysi žili i v Orlové

kdysi žili i v Orlové
Napsal Topí Pigula, fotografie byly poskytnuty v rámci EAZA Rhino Campaign Nosorožci nejsou jen zvířata tropů a subtropů, jak by vyplývalo z jejich současného rozšíření. Ve skutečnosti žili v zásadně rozdílných klimatických podmínkách, dokonce i na našem území. Jsou totiž skupinou, která má svá zlatá léta dávno za sebou, a naprostá většina druhů vymřela dřív, než je mohl člověk jakýmkoli způsobem začít decimovat.

Číst dál...

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group