ikoktejl

Vít Moudrý
Tag: Vít Moudrý Nalezeno 1 výsledků.
Tag: Vít Moudrý Řazení

Minotaurus, Napoleon a hippíci

Minotaurus, Napoleon a hippíci
Napsal a vyfotografoval Vít Moudrý Kráčely tu dějiny Středozemí, minojští králové a možná i bájný Minotaurus. Jsme na Krétě. Je iluzorní se domnívat, že ji lze poznat při jedné návštěvě, z hotelové pláže nebo taverny v přístavu. Je velká svou minulostí i přítomností. Má úžasnou atmosféru. Je vidět, cítit, a přesto je těžko uchopitelná. Zcela ji uchopí pouze rodilí Kréťaně. Ti sice přikládají velkou váhu své příslušnosti k Řecku, avšak v protikladu k tomu se považují za zvláštní a mimořádný národ. Já s tím souhlasím.

Číst dál...

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group