ikoktejl

Tamara Wölfelová
Tag: Tamara Wölfelová Nalezeno 2 výsledků.
Tag: Tamara Wölfelová Řazení

Vidím sklo barevně

Vidím sklo barevně

 

Sedím v malém, útulném ateliéru. Vůně kávy, kterou přináší hostitel na stůl se kupodivu nemísí s typickou vůní terpentý nu a damary, přestože na stěnách visí jeho obrazy. V poněkud boh émské atmosféře tvůrčího prost ředí totiž dominují skleněné objekty.

Číst dál...

Kde není žalobce, není soudce

Kde není žalobce, není soudce

 

"Milá maminko, předem svého posledního dopisu vás všechny pozdravuji a přeji vám do dalších let mnoho úspěchů a dobrých přátel. Tento dopis píši proto, protože bych se s vámi všemi chtěl rozloučit. Chtěl bych toho napsat mnoho, ale budu psát raději stručně..." Těmito slovy začíná dopis na rozloučenou a zároveň končí životní příběh Patrika, osmnáctiletého chlapce, který před dvěma lety spáchal sebevraždu oběšením. "...

Číst dál...

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group