ikoktejl

Lubor Čačko
Tag: Lubor Čačko Nalezeno 3 výsledků.
Tag: Lubor Čačko Řazení

"NENORMÁLNÍ" ORCHIDEJE

"NENORMÁLNÍ" ORCHIDEJE
Výskyt abnormalit je u orchidejí velmi častý. Vznik celé řady těchto abnormalit je dosud velmi málo prozkoumaný a ani dnes se přesně neví, co je jejich pravou příčinou.

Číst dál...

RAFINOVANÉ SEXUÁLNÍ MANÉVRY ORCHIDEJÍ

RAFINOVANÉ SEXUÁLNÍ MANÉVRY ORCHIDEJÍ
Orchideje patří mezi rostliny, které člověka fascinují od pradávna. Pro krásu barev a bizarní tvary květů je právem řadíme k nejkrásnějším a nejzajímavějším výtvorům přírody.

Číst dál...

BOJ O PŘEŽITÍ

BOJ O PŘEŽITÍ

Autor: Ľubor Čačko

Pro každého živočicha představuje zbarvení a tvar těla velmi důležitý ochranný mechanismus, který ho především chrání před přirozeným nepřítelem a u predátorů umožňuje snadnější přiblížení ke kořisti.

Číst dál...

Naše tituly

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group