ikoktejl

Kalendář událostí

Flat View
Rok
Měsíční pohled
Měsíc
Weekly View
Týden
Daily View
Dnes
Search
Vyhledat

MIKRONÉSIE - Palau

Od pátek, 23. leden 2015 -  08:00
Do neděle, 1. únor 2015 - 17:00

Zúčastněte se s námi exklusivní potápěčské akce směřující do Mikronésie – ostrovního státečku Palau tvořeného 350 ostrůvky obklopenými jedněmi z nejméně dotčených korálových útesu na světě!! Tato destinace je řazena mezi 10 nejlepších světových potápěčských lokalit a kromě nedotčených korálových útesů, zajímavého makroživota i obrovských hejn ryb nabízí jako největší lákadlo i setkání se žraloky šedými, černocípími, bělocípími, stříbrocípími, mantami a při troše štestí i kladivouny či velrybími žraloky.

Palau je jedno z posledních míst na světě s nedotčeným pomořským ekosystémem včetně zdravých populací žraloků – těch můžete během jednoho ponoru spatřit i desítky. Kromě toho je s cca 60-ti vraky i jednou z nejlepších vrakových lokalit na světě.

Kontakt : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Cena od 1 050 USD, více na: http://www.topdive.cz/potapeni/potapeni-mikronesie-palau-ubytovani-v-hotelu-potapeni/detail-289.html

Zpět

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group