ikoktejl

Kalendář událostí

Flat View
Rok
Měsíční pohled
Měsíc
Weekly View
Týden
Daily View
Dnes
Search
Vyhledat

FILIPÍNY - photo speciál - Sabang & Malapasqua

Od sobota, 14. únor 2015 -  08:00
Do pátek, 27. únor 2015 - 17:00

- speciální výběr dvou nejzajímavějších potápěčských destinací, které se nám prozatím podařilo na Filipínách najít: Sabang - osvědčená oblast nabízející bohatý podmořský život a ještě bohatší večerní život na pevnině. Malapasqua - úplný opak Sabangu - kouzelný ostrovní ráj s poklidnou atmosférou, písčitou pláží a neskutečným podvodním bohatstvím - liščími a útesovími žraloky, mantami, na jaře i hejny kladivounů, obrovským vrakem trajektu Dona Marylin i několik vraků z 2.svět. války a především bohatým makro životem.

Kontakt : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Cena od 1 400 USD, více na: http://www.topdive.cz/potapeni/potapeni-filipiny-foto-special-sabang-malapasqua-/detail-254.html

Zpět

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group