ikoktejl

Kalendář událostí

Flat View
Rok
Měsíční pohled
Měsíc
Weekly View
Týden
Daily View
Dnes
Search
Vyhledat

EGYPT - Marsa Shagra - Reef Check EcoDiver

Od neděle, 22. červen 2014 -  08:00
Do neděle, 29. červen 2014 - 17:00

Pozor nepřehlédněte: V tomto červnovém termínu zahajení Kurz EcoDiver Reef check, který je vhodný pro zájemce, kteří se chtějí aktivně podílet na vědeckém průzkumu a ochraně korálových útesů. Absolvoventi kurzu získají certifikaci Reef Check EcoDiver, která opravňuje k účasti na výzkumných průzkumech v oblasti Indo-Pacifiku, sbírat vědecká data a zadávat je do celosvětové databáze.

Marsa Shagra se aktivně podílí na ochraně korálových útesů. Je oficiálním sponzorem programu Reef Check a poskytuje účastníkům potápění zdarma. Průzkumy se provádějí každoročně na nejnavštěvovanějších útesech v okolí Marsa Shagra. Hlavním cílem je zachovat zdraví korálových útesů a chránit je před znečištěním a poškozením.

Více informací o Reef check, celosvětové ochrany korálových útesů

Reef check je největší celosvětovou organizací monitorující zdraví korálových útesů za pomoci vědců a rekreačních potápěčů. V roce 1996 zahájila svou činnost monitoringu korálových útesů po celém světě unikátní standardizovanou metodou, aby bylo možné získané výsledky z různých oblastí porovnávat. Zpracovaná data vypovídají o zdraví korálů a pomáhají k jejich ochraně.
Výukové jazyky: Angličtina, Němčina, Čeština

Kontakt : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Cena: 9 690 Kč, více na http://seawaydiving.cz/vyprava.php?i=23

Zpět

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group