ikoktejl

Kalendář událostí

Flat View
Rok
Měsíční pohled
Měsíc
Weekly View
Týden
Daily View
Dnes
Search
Vyhledat

RUSKO - Nilmoguba, Polární Kruh, Karélie

Od neděle, 23. únor 2014 -  08:00
Do úterý, 4. březen 2014 - 17:00

Po úspěchu polárních potápěčských expedic jsme pro vás i v další sezóně připravili jedinečný program potápění pod ledem na polárním kruhu v Bílém moři.

kaprdivers

Poznejte i vy neopakovatelnou atmosféru potápění pod ledem! Za ponory budeme denně jezdit na sněžných skútrech po zamrzlé hladině Bílého moře a zanořovat se pod led až 1,5 m silný. Potápění v drsné přírodě neposkvrněné nájezdy turistů je snem každého potápěčského dobrodruha.

Vesnička Nilmoguba leží v hlubokých lesích severní Karélie na břehu Bílého moře. Ubytování je zajištěno ve stylových dřevěných srubech s centrálním vytápěním. Strava all inclusive. Denně zdarma k dispozici tradiční ruská parní lázeň banja.

Kontakt : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Cena od 71 960 Kč:, více na http://www.kaprdivers.cz/cestovani/skupinove-zajezdy-rusko-ice-diving-2014

Zpět

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group