ikoktejl

Kalendář událostí

Flat View
Rok
Měsíční pohled
Měsíc
Weekly View
Týden
Daily View
Dnes
Search
Vyhledat

EKVÁDOR - Galapágy

Od středa, 7. říjen 2015 -  08:00
Do středa, 28. říjen 2015 - 17:00

Potápěčské safari + volitelný program ve vnitrozemí

Po úspěšné výpravě do Ekvádoru na podzim 2012 jsme připravili na podzim 2015 unikátní potápěčské safari na Galapágách s možností doplňkového programu v Andách, Amazonii a na ostrovech.

S lodí Humboldt Explorer máme ty nejlepší zkušenosti. Tento termín je poslední volný termín na rok 2015, proto neváhejte a přihlaste se včas!

Galapagy hejna kladivounu jsou klidna

Galapágy patří k nejkrásnějším a nejzajímavějším potápěčským lokalitám světa. Jsou také jediným místem na světě, kde se tučňáci vyskytují na severní polokouli. Pod vodou žijí hejna kladivounů bronzových, velrybí žraloci, manty, lachtani galapážští, kranasi, barakudy, síby.

Na souši můžeme potkat želvy sloní, leguány galapážské, tereje, kormorány a další zástupce galapážské fauny, z nichž mnozí jsou endemity. Z lodi se dají pozorovat velryby, delfíni, kosatky.

Kontakt : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
...více na http://www.kaprdivers.cz/cestovani/skupinove-zajezdy-galapagy-2015

Zpět

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group