ikoktejl

Kalendář událostí

Flat View
Rok
Měsíční pohled
Měsíc
Weekly View
Týden
Daily View
Dnes
Search
Vyhledat

MALEDIVY - Madhefushi Resort AAA

Od neděle, 16. únor 2014 -  08:00
Do sobota, 22. únor 2014 - 17:00

Luxusní pobyt na Maledivském Atolu Madhefushi. S potápěním a jinými vodními sporty.
Na ostrově v jižním okraji Malediv se nachází 112 pokojů hotelu Medhufushi Island Resort. Tento resort se pyšní venkovním bazénem i fitness centrem a 5***** luxusní vily s panoramatickým výhledem na modrou lagunu. Součástí komplexu jsou 4 restaurace, lázně a tenisové kurty.

maledivy

V zařízení Medhufushi Spa si hosté mohou dopřát celou řadu relaxačních procedur. V areálu Resortu Medhufushi lze také využít celou řadu vodních sportů, včetně potápění, šnorchlování, kanoistiky a windsurfingu. Součástí nabídky jsou potápěčské kurzy.

Kontakt : ostrava©divecrew.cz
Cena od 64 900 Kč, více na http://www.divecrew.cz/cestovni-agentura/149-maledivy-madhefushi-resort-aaa

Zpět

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group