ikoktejl

Kalendář událostí

Flat View
Rok
Měsíční pohled
Měsíc
Weekly View
Týden
Daily View
Dnes
Search
Vyhledat

ELBA - Lacona

Od sobota, 6. září 2014 -  08:00
Do sobota, 13. září 2014 - 17:00

Elba je ostrov s bohatou historií a překrásnou přírodou. Vysoké skalnaté štíty majestátně ční nad věčně zelenými piniemi a úbočími hor posetými cypřiši. Její členité pobřeží je díky bohatému podmořskému životu, korálovým útesům a mimořádně čistému moři považováno za jednu z nejlepších evropských potápěčských destinací. V této oblasti působíme už 8let a můžeme Vám nabídnout nejen potápění na těch nejlepších lokalitách ale i spousty dalších aktivit spojených s nezapomenutelnou dovolenou.

laconaBeach

Všechny námi nabízené apartmány ( viz.příloha ) i potápěčská základna se nacházejí v letovisku LACONA, které je situováno na jihu ostrova a je jednou z nejvyhledávanějších destinací na Elbě hlavně díky dvěma rozlehlým plážím – písečné a oblázkové. Je zde mimo jiné dobře chráněný přístav, ze kterého se dá vyrážet na nejlepší potápěčské lokality ostrova. Letovisko Lacona je svým terénem vhodný pro zahájení a dokončování kurzů pro začátečníky, konání zkušebních ponorů a pořádání speciálních kurzů pro pokročilé potápěče. Pobyt je samozřejmě vhodný i pro rodinnou dovolenou.

Kontakt : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
...více na http://www.scubatour.cz/potapecske-zajezdy/italie-potapeni-na-elbe

Zpět

 

 

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. Společnost Czech Press Group, a.s. zaručuje všem čtenářům serveru ochranu jejich osobních údajů. Nesbíráme žádné osobní údaje, které nám čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.

 

Publikované materiály na www.czech-press.cz (pokud není uvedeno jinak) jsou vlastní texty iKOKTEJL a texty redakcí a spolupracovníků magazínů KOKTEJL, OCEÁN, EVEREST, PSÍ SPORTY, KOČIČÍ PLANETA, V SEDLE, Koktejl SPECIAL a Koktejl EXTRA.

Czech Press Group